Ga naar website navigation Ga naar artikel navigatie Ga naar inhoud

Pensioenraad

Voorzitter

E.H. (Els) Swaab

ActiZ, organisatie van zorgondernemers

Leden (4)
P.A. (Paul) van Aken
J.A.J. (John) Molenschot
G.H.M. (Godfried) Verkerk
J.A. (José) van Vliet-Eppinga

ANBO

Leden (2)
C.M. (Rina) Kleine
J.C.P. (Sjef) Marcelis
Plaatsvervangend lid
W.P. (Wim) Hölzel

Belangenvereniging Pensioengerechtigden PFZW

Leden (1)
C.A.M. (Cees) Michielse
Plaatsvervangend lid
J. (Jaap) van der Spek

CNV Zorg en Welzijn

Leden (3)
P.J.W. (Paul) Leurs
R.M. (Ronald) de Rijke
R. (Rian) Varkevisser
Plaatsvervangend lid
K.C. (Clasien) Weemhoff-van Eijk

FBZ, Federatie van Beroepsorganisaties in de Zorg en daaraan gerelateerd onderwijs en onderzoek

Leden (2)
A.F.J.M. (Alexander) Crijns
J.W. (Jan Willem) le Fèbre
Plaatsvervangend lid
J.H.M. (José) Klerks

FNV Zorg en Welzijn

Leden (14)
G.C.M. (Geertrude) van Amerongen
T. (Thom) Bijenhof
E. (Eunice) Bronswijk
A.J. (Amerins) Dikken
W.A.M. (Wout) van Hal
S. (Soeredj) Hayer
J.W.H. (Jan Willem) Nieland
E. (Ellen) te Paske-Lievestro (afgetreden per 1 mei 2019)
N.A. (Nils) van Teijlingen
L. (Leontine) Treur
J.J.E. (Finetta) van Werven (toegetreden per 1 mei 2019)
T.G. (Ton) de Winter
Plaatsvervangend lid
E.M.F. (Els) Verhulsdonck (afgetreden per 1 december 2019)
Vertegenwoordigers pensioengerechtigden
E.H. (Lies) Kramer
A.R. (Pur) Purwanto
J.P.M. (John) Schrama
Plaatsvervangend lid
H. (Harke) Dijkstra

GGZ Nederland, Vereniging Geestelijke Gezondheidszorg Nederland

Leden (2)
A. (Anny) Hartstra
H. (Henk) Meppelink

NU'91, beroepsorganisatie van de verpleging en verzorging

Leden (2)
W.A.M. (Pim) Aerts (afgetreden per 1 januari 2019)
J.H.M. (Marjos) Bardoel (toegetreden per 1 januari 2019, daarvoor plaatsvervangend lid)
J.W. (Conny) van Velden (afgetreden per 16 oktober 2019)
Plaatsvervangend lid
G.R.J. (Govert) Droste (toegetreden per 27 maart 2019)

NVZ, vereniging van ziekenhuizen

Leden (2)
N.D. (Nils) Ellwanger
P. (Peter) Littooij (afgetreden per 1 juli 2019)
B.A. (Boudewijn) Ponsioen (toegetreden per 1 juli 2019)
T.H. (Henriëtte) Walma van der Molen (afgetreden per 1 januari 2019)
Plaatsvervangend lid
A.L. (Anne-Lieke) van ’t Spijker (toegetreden per 1 november 2019)

Sociaal Werk Nederland

Leden (2)
G.J. (Gerrit Jan) Hoogeland
J.A. (Lex) Staal
Plaatsvervangend lid
G.A.P.M. (Edgar) Kannekens

VGN, Vereniging Gehandicaptenzorg Nederland

Leden (2)
H.T. (Hugo) Broekman (toegetreden per 1 december 2019)
M.M.C. (Martijn) Koot (toegetreden per 1 december 2019)
M. (Muriël) van Rijn (afgetreden per 1 december 2019)
S.L.W. (Sam) Schoch (afgetreden per 1 december 2019)