Ga naar website navigation Ga naar artikel navigatie Ga naar inhoud

Personalia

Bestuur

A.J. (Joanne) Kellermann, voorzitter

Leden, vertegenwoordigers van de werkgeversorganisaties

ActiZ, organisatie van zorgondernemers

J.J. (Jacqueline) Joppe
O.M.C. (Odette) Perik (tot 1 april 2021)
A.B.J. (André) ten Damme (per 1 september 2021)

Sociaal Werk Nederland

P.A. (Petra) de Bruijn

NVZ vereniging van ziekenhuizen (NVZ)

J.M.J. (Jacques) Moors, secretaris (tot 1 januari 2022)

Vereniging Geestelijke Gezondheidszorg Nederland (GGZ Nederland)

P. (Pascal) Wolters

Vereniging Gehandicaptenzorg Nederland (VGN)

A.F.P. (Age) Bakker

Leden, vertegenwoordigers van de werknemersorganisatie

FNV Zorg en Welzijn

E.M.A. (Ilse) van der Weiden, plaatsvervangend voorzitter
L.F.A.M. (Leonne) Jansen

CNV Zorg en Welzijn

J. (Jorick) de Bruin

FBZ, Federatie van Beroepsorganisaties in de Zorg en daaraan gerelateerd onderwijs en onderzoek

G.H. (Gerard) Bergsma (tot 1 januari 2022)

NU’91: beroepsorganisatie van de verpleging en verzorging

C.L. (Cees) Dert

Pensioengerechtigden als bedoeld in art. 6 statuten PFZW

M.H.A.C.J (Mariëtte) Simons

Raad van toezicht

J.M. (Jack) Buckens, voorzitter 
J.M.L. (Jo) van Engelen
A. (Anne) Gram (tot 1 december 2021)
K.P. (Kees) Goudswaard (per 1 september 2021)

Pensioenraad

Voorzitter

E.H. (Els) Swaab

ActiZ, organisatie van zorgondernemers

Leden (4)
P.A. (Paul) van Aken
J.A.J. (John) Moolenschot
G.H.M. (Godfried) Verkerk
J.A. (José) van Vliet-Eppinga

ANBO

Leden (2)
C.M. (Rina) Kleine
J.C.P. (Sjef) Marcelis

Plaatsvervangend lid
W.P. (Wim) Hölzel (afgetreden per 1 januari 2021)
W.M. (Willem) Reijn (toegetreden per 1 januari 2021)

Belangenvereniging Pensioengerechtigden PFZW

Leden (1)
C.A.M. (Cees) Michielse

Plaatsvervangend lid
J. (Jaap) van der Spek

CNV Zorg en Welzijn

Leden (3)
P.J.W. (Paul) Leurs (afgetreden per 1 januari 2021)
R.M. (Ronald) de Rijke
R. (Rian) Varkevisser

Plaatsvervangend lid
K.C. (Clasien) Weemhoff-van Eijk (afgetreden per 1 januari 2021)

FBZ, Federatie van Beroepsorganisaties in de Zorg en daaraan gerelateerd onderwijs en onderzoek

Leden (2)
A.F.J.M. (Alexander) Crijns
J.W. (Jan Willem) le Fèbre

Plaatsvervangend lid
J.H.M. (José) Klerks (afgetreden per 1 februari 2021)
A.H. (Heleen) de Boer (toegetreden per 1 februari 2021)

FNV Zorg en Welzijn

Leden (14)
G.C.M. (Geertrude) van Amerongen (afgetreden per 1 januari 2021)
T. (Thom) Bijenhof
M.M. (Marko) van den Boom (toegetreden per 1 september 2021)
A.J. (Amerins) Dikken
S. (Soeredj) Hayer
F. (Frans) Mulder (toegetreden per 1 oktober 2021)
J.W.H. (Jan Willem) Nieland
M. (Marianne) Nobel-den Haan (toegetreden per 1 september 2021)
E. (Ellen) te Paske-Lievestro (van 1 januari tot 1 oktober 2021)
N.A. (Nils) van Teijlingen
L. (Leontine) Treur
T.G. (Ton) de Winter
F.E.J. (Frans) Zoons (toegetreden per 1 september 2021) 

Plaatsvervangend lid
F. (Frans) Mulder (toegetreden per 1 oktober 2021)
A.P. (Anne) Vermeulen (toegetreden per 1 november 2021) 

Vertegenwoordigers pensioengerechtigden
H. (Harke) Dijkstra (toegetreden per 1 januari 2021, afgetreden per 1 oktober 2021)
E.H. (Lies) Kramer
A.R. (Pur) Purwanto
J.P.M. (John) Schrama 

Plaatsvervangend lid
H. (Harke) Dijkstra (tot 1 januari 2021)
M. (Ria) Botter (toegetreden per 1 april 2021)

GGZ Nederland, Vereniging Geestelijke Gezondheidszorg Nederland

Leden (2)
A. (Anny) Hartstra
G.J.A. (Geralt) Nekkers (van 1 januari tot 1 september 2021)
J.D. (Dick) Voortman (toegetreden per 1 november 2021) 

Plaatsvervangend lid
H. (Henk) Meppelink

NU'91, beroepsorganisatie van de verpleging en verzorging

Leden (2)
J.H.M. (Marjos) Bardoel
G.R.J. (Govert) Droste 

NVZ, vereniging van ziekenhuizen

Leden (2)
N.D. (Nils) Ellwanger
B.A. (Boudewijn) Ponsioen 

Plaatsvervangend lid
A.L. (Anne-Lieke) van ’t Spijker (afgetreden per 1 december 2021)

Sociaal Werk Nederland

Leden (2)
G.J. (Gerrit Jan) Hoogeland
J.A. (Lex) Staal (afgetreden per 1 juli 2021)
G.A.P.M. (Edgar) Kannekens (toegetreden per 1 juli 2021) 

Plaatsvervangend lid
G.A.P.M. (Edgar) Kannekens (tot 1 juli 2021)
J.J. (Jorrit) Berenschot (toegetreden per 1 juli 2021) 

VGN, Vereniging Gehandicaptenzorg Nederland

Leden (2)
H.T. (Hugo) Broekman
M.M.C. (Martijn) Koot

Bestuursbureau

J.M. (John) Landman, directeur (per 1 januari 2021)
J.W.G. (Jan Willem) van Oostveen, plaatsvervangend directeur 

Medewerkers

P.P. (Peter) Bannink
S. (Stella) Beenhackker
K. (Karin) Bitter
P.E. (Pieter) Braaksma
P.R. (Peggy) Gangapersad
M.R. (Rida) el Hamdani
C.A.G. (Gerda) van Harten–van Doorn
M.J.G. (Marika) Groenestein
M. (Max) IJspeerd
P.W. (Pieter) Jansen
L. (Leonie) Jonkergouw
S.M. (Sara) Leene (tot 1 februari 2021)
N.P.A. (Noël) van Leeuwen (per 1 maart 2021)
L.C. (Linda) de Mooij
L.J.M. (Lindia) van Munster-Rigo
N.R. (Nadia) Pattavina (per 1 juni 2021)
R.O. (Robert) Snep (per 1 september 2021)
E.T.M. (Els) Stoop
W.H.C. (Wouter) Thalen
J. (Jan) van der Torre
A.C. (Anita) van Vliet (per 1 november 2021)
C.H.A. (Coen) Weerkamp
I. (Ingrid) Witlox (tot 1 juli 2021)

Commissie van beroep 

A.G. Castermans, voorzitter (tot 3 november 2020)
A.G. van Marwijk Kooy, voorzitter (per 1 december 2020)
A.R. Creutzberg, lid
P.S. Fluit, lid
W. Wille, plaatsvervangend lid

Sleutelfunctiehouders

Actuariële functie

S. (Stef) Vermeulen

Risicobeheerfunctie

C.H.A. (Coen) Weerkamp

Interne Auditfunctie

P.E. (Pieter) Braaksma

Externe compliance officer (in het kader van de gedragscode)

Nederlands Compliance Instituut

Reporting officer (in het kader van de klokkenluiderregeling)

P.A. (Petra) de Bruijn, voorzitter Commissie Integraal Risicomanagement

Actuaris

Waarmerkend actuaris; R.T. (Rob) Schilder, verbonden aan Willis Towers Watson

Onafhankelijke accountant

PricewaterhouseCoopers Accountants N.V.