Ga naar website navigation Ga naar artikel navigatie Ga naar inhoud

Bijlage 3: Specifieke bestuurscommissies

Commissie Bestuurlijke Zaken (tot 22 april 2021 Commissie algemene zaken)

A.J. (Joanne) Kellermann, voorzitter
J.M.J. (Jacques) Moors (tot 1 januari 2022)
E.M.A. (Ilse) van der Weiden, plaatsvervangend voorzitter

Commissie Beleggingen (tot 1 januari 2021 Bestuurscommissie Investments)

A.F.P. (Age) Bakker, voorzitter
G.H. (Gerard) Bergsma
C.L. (Cees) Dert
M.H.A.C.J. (Mariëtte) Simons

Commissie Pensioenbeleid, Klantbediening en Communicatie (tot 1 januari 2021 Pensioencommissie)

E.M.A. (Ilse) van der Weiden, voorzitter
J. (Jorick) de Bruin
J.J. (Jacqueline) Joppe
J.M.J. (Jacques) Moors (tot 1 november 2021)

Commissie Integraal Risicomanagement (tot 1 april 2021 Audit committee)

P.A. (Petra) de Bruijn, voorzitter
A.B.J. (André) ten Damme (per 1 september 2021)
L.F.A.M. (Leonne) Jansen
P. (Pascal) Wolters

Commissie Balansmanagement (per 29 maart 2021)

L.F.A.M. (Leonne) Jansen, voorzitter
C.L. (Cees) Dert
E.M.A. (Ilse) van der Weiden

Pensioencommissie Plus (opgeheven per 1 januari 2022)

E.W.M. (Elise) Merlijn, voorzitter (tot 1 januari 2022)
T. Alkema (tot 1 juli 2021)
J. (Jacqueline) den Engelsman (tot 1 januari 2022)
R. Jaspers (per 1 juli 2021)
F. Korsten (tot 1 januari 2022)
R. (Rob) Koster (tot 1 januari 2022)
R.J. Nusteling (tot 1 juli 2021)
P. Roctus (per 1 juli 2021)
G. Schoep (tot 1 januari 2022)
J.A. Staal (per 1 juli 2021)
J. Veldt (tot 1 januari 2022)
E.M.A. (Ilse) van der Weiden (tot 1 januari 2022)
S. Wesdorp (tot 1 juli 2021)
H. Yagoubi (tot 1 januari 2022)